Redakcja naszemiasto.pl na Dolnym Śląsku - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Dolnego Śląska. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na całym Dolnym Śląsku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: tereny.redakcja@gazeta.wroc.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Dolny Śląsk

Głogów

  • ul. Słodowa 8a

  • Grażyna Szyszka

  • 502 499 804

  • grazyna.szyszka@polskapress.pl

  • Kacper Chudzik

  • 514 800964

  • kacper.chudzik@polskapress.pl

Wałbrzych

  • Rynek 13
  • Adrianna Szurman
  • 502 499 309
  • adrianna.szurman@polskapress.pl
  • Paweł Gołębiewski
  • 514800966
  • pawel.golebiewski@polskapress.pl

Lubin

  • ul. Kopernika 10
  • Mateusz Różański
  • tel. 514 800 962
  • mateusz.rozanski@polskapress.pl

Legnica

  • Rynek 5/6 (I piętro)
  • Mateusz Różański
  • tel. 514 800 962
  • mateusz.rozanski@polskapress.pl
  • Klaudia Korfanty
  • tel. 502 499 820
  • klaudia.korfanty@polskapress.pl

Świdnica
[*]Adrianna Szurman
[*]502 499 309
[*]adrianna.szurman@polskapress.pl

Kłodzko

  • Damian Bednarz
  • tel. 502 499 821
  • damian.bednarz@polskapress.pl

Oleśnica

  • Karolina Jurek-Bugla

  • tel. 797 607 850

  • karolina.jurek@polskapress.pl

  • Klaudia Kłodnicka

  • tel. 502 499 837

  • klaudia.klodnicka@polskapress.pl

Syców

  • Klaudia Kłodnicka
  • tel. 502 499 837
  • klaudia.klodnicka@polskapress.pl

Zgorzelec/Jelenia Góra

  • Paulina Gadomska
  • tel. 502 499 319
  • paulina.gadomska@polskapress.pl

Wrocław

  • ul. św. Antoniego
  • Robert Migdał
  • robert.migdał@polskapress.pl

tel. 71 3748138


PATRONATY

  • Natalia Niedzielska-Burdzy
  • tel. 71-374-81-13
  • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Regionalny oddział marketingu i reklamy

MARKETING

  • Anna Bijak
  • tel. 502 499 313
  • anna.bijak@gazeta.wroc.pl

BIURO REKLAMY

  • Karolina Michalak
  • tel. 502 499 323
  • karolina.michalak@polskapress.pl
  • Kamil Mońko
  • kamil.monko@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

3 polskie organizacje na czarnej liście Facebooka

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl na Dolnym Śląsku - skontaktuj się z nami! - Wrocław Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie