RSS   |   
Zarejestruj się   |    Zaloguj się   |    Zaloguj przez facebook
Szklarska Poręba » Forum » Strony specjalne » Komunikaty drogowe » Wrocław: Projektują rondo na ulicy Buforowej
  • tak długo projektuje się rondo? Greg (gość) 2012-01-27 10:20:26

  • gość (gość) 2012-01-27 10:33:13

    no przecież, rok to jest i tak mało czasu aby kółko na drodze narysować.....
  • Też mi sensacja... Ms (gość) 2012-01-27 11:13:13

    Przecież o tym pomyśle wiadomo od wielu lat. Artykułów dot. tego już też było kilka na portalach gazetowych. Wizualizacja od dawna jest dostępna np. na stronie biprogeo.
  • Oto Polska właśnie! Karol (gość) 2012-01-27 13:10:54

    Ja pierdziele rok czasu żeby zaprojektować rondo - narysować kółko z promyczkami i wymiarami. Oto cała polska rzeczywistość! W tym kraju nigdy nie będzie normalnie?!
  • żenada zenada (gość) 2012-01-27 13:52:55

    Z tego, co sobie przypominam, to projekt ronda był już wielokrotnie prezentowany. Przy okazji remontu ulicy Bardzkiej, Świeradowskiej, Morwowej wykonawca miał w formie bonusu wybudować rondo(zapewniali nas urzędnicy z magistratu). Kto z nas robi w końcu idiotów? Naprawdę zacznijmy coś robić, niż udawać. W końcu siema męczy bardziej.


KOD

POLECAMY

  • EURO 2012

    EURO 2012

    Mistrzostwa zbliżają się wielkimi krokami...

  • Dzień Dziecka 2012

    Dzień Dziecka 2012

    Fastyny, konkursy, przedstawienia - zobacz, jak umilić dziecku czas z okazji jego święta.