szklarska poręba szklarska poręba

(© um szklarska poręba)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szklarska Poręba. Pod Szrenicą trwa Festiwal Retro . Jutro (29 stycznia) możecie obejrzeć filmy dokumentalne pokazujące jak Karkonosze i Dolny Śląsk wyglądały w okresie międzywojennym. Na 7 lutego zaplanowany jest wieki bal retro na lodowisku. Warto się wybrać.

Szklarska Poręba. W ramach odbywającego się w SKI RETRO FESTIWAL w czwartek 29 stycznia w sali kinowej Hotelu Bossa Nova, ul. Kilińskiego 14 w Szklarskiej Porębie można będzie obejrzeć trzy filmy dokumentalne w wersji oryginalnej pokazujące jak Karkonosze i Dolny Śląsk wyglądały w okresie międzywojennym. Wstęp wolny, godz. 18
Repertuar:
Urlaub im Riesengebirge 1936
Karl Hoeffekes - Riesengebirge im Winter
Schlesien ( 58:55 min.).
Szklarska Poręba. Retro atrakcje
7 lutego w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada odbędzie się BAL RETRO na lodzie „STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE”,
7 marca to „IZERSKI BIEG RETRO” na „ORLU”.
Od 13.02 do 15.03.2015 r. w Muzeum Domu C.G. Hauptamnnów będzie można zobaczyć wystawę pt. „Od Jesionu do Karbonu – historia narciarstwa w Szklarskiej Porębie”.
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!